Szkoła Pleców
Start O firmie Metody Terapeuci Galeria Obozy Linki Sitemap

Terapeuci


Halina Protasiewicz-Fałdowska

Halina Protasiewicz- Faldowska     Wykształcenie: Absolwentka AWF w Poznaniu wydziału Rekreacji i Turystyki (specjalność rekreacja), przygotowanie pedagogiczne.
Studia podyplomowe z fizjoterapii i trenera II klasy w taekwondo. Staż w Klinice Uniwersyteckiej w Tybindze w zakresie fizjoterapii.

Ukończone kursy i szkolenia:

Marzena Zielińska

Marzena Zielińska     Wykształcenie: Absolwentka AWF w Poznaniu wydziału fizjoterapii

Ukończone kursy i szkolenia:

Paweł Kaczmarski

Paweł Kaczmarski    Wykształcenie: Centrum Kształcenia Kadr Medycznych i Społecznych w Olsztynie Wydział Fizjoterapii; Ukończona OSW na wydziale pedagogiki terapeutycznej w 2008 roku

    Doświadczenie zawodowe: Obecnie pracownik Warmia Park w Pluskach. Pracownik Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie do roku 2007. Masażysta w gabinecie odnowy biologicznej Instruktor gimnastyki korekcyjnej w przedszkolach.

Ukończone kursy i szkolenia:

Aneta Dzienisiewicz

Aneta Dzienisiewicz    Wykształcenie: Akademia Medyczna w Gdańsku - Fizjoterapia. Uniwersytet Warmińsko-Mazurski - Oligofrenopedagogika. Szkoła Policealna w Olsztynie - Fizjoterapeuta.

    Doświadczenie zawodowe: Staż i roczna praca w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym w Olsztynie na stanowisku fizjoterapeuty. Warsztaty Terapii Zajęciowej i Świetlica Socjoterapeutyczna w Sejnach, Warsztaty Terapii Zajęciowej w Olsztynie, Ośrodek Rehabilitacyjny w Okunince, Przedszkole nr 11 (wchodzące w skład Zespołu Placówek Edukacyjnych).


Kursy i szkolenia:

Małgorzata Lipiejko

Małgorzata Lipiejko    Wykształcenie: Pedagogiczne - nauczyciel dyplomowany kształcenia zintegrowanego - specjalizacja I stopnia z nauczania początkowego certyfikowany terapeuta SI. Kurs kwalifikacyjny z gimnastyki korekcyjnej. Studia podyplomowe z fizjoterapii. Studia podyplomowe z wychowania fizycznego.

    Doświadczenie zawodowe: Wieloletni, czynny zawodowo nauczyciel kształcenia zintegrowanego. Instruktor gimnastyki korekcyjnej w grupach przedszkolnych i szkolnych. Terapeuta dzieci z zaburzeniami integracji sensorycznej.


Kursy i szkolenia:

Anna Kotowska-Wróblewska

Anna Kotowska - Wróblewska    Wykształcenie: Akademia Medyczna w Białymstoku - Fizjoterapia, Olsztyńska Szkoła Wyższa w Olsztynie - Fizjoterapia

    Doświadczenie zawodowe: Praca w NZOZ w Ośrodku Mieszkalno -Rehabilitacyjnym Polskiego Związku Niewidomych w Olsztynie na stanowisku - Koordynator Działu Rehabilitacji i na stanowisku fizjoterapeuta. Praca w firmie ATUT w Olsztynie na stanowisku - prowadzący ćwiczenia grupowe, korekcyjne z dziećmi w przedszkolach. Staż w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym w Olsztynie na stanowisku fizjoterapeuty ( sala kinezyterapii, hydroterapia)

Kursy i szkolenia:


Paulina Anna Gałdys

Paulina Anna Gałdys    Wykształcenie: Olsztyńska Szkoła Wyższa im. J. Rusieckiego - magister fizjoterapii staż w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym w Olsztynie

    Doświadczenie zawodowe: Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy w Olsztynie - Fizjoterapeuta - Prowadzenie zajęć grupowych korekcyjnych . Wojewódzki Specjalistyczny  Szpital Dziecięcy w Olsztynie - staż absolwencki na stanowisku fizjoterapeuta - usługi z zakresu hydroterapii, fizykoterapii, indywidualna praca z pacjentem z zakresu kinezyterapii  (wady postawy, choroby genetyczne, MPDz, pacjenci ortopedyczni i urazowi).

Kursy i szkolenia:

Danuta Jabłońska

Danuta Jabłońska    Wykształcenie: Olsztyńska Szkoła Wyższa, wydział fizjoterapii - studia magisterskie. Olsztyńska Szkoła Wyższa, wydział fizjoterapii. Gdański Instytut Teologiczny, Filia KUL.

Doświadczenie zawodowe: NZOZ Przychodnia - fizjoterapeuta, Centrum Rehabilitacji Kardiologicznej w Miłomłynie - fizjoterapeuta, Wojewódzki Szpital Rehabilitacyjny dla Dzieci w Ameryce - fizjoterapeuta - praktyka studencka, prowadzenie grupowych zajęć korekcyjnych, indywidualna praca z pacjentem, prowadzenie zajęć metodą W.Sherborne, praca w dziale hydroterapii oraz fizykoterapii. AWF Gdańsk- OPO Odnowa biologiczna.

Kursy i szkolenia:

Katarzyna Kraszewska

Katarzyna KraszewskaWykształcenie: Absolwentka Olsztyńskiej Szkoły Wyższej, studia magisterskie na kierunku fizjoterapii, studia podyplomowe: kierunek pedagogika

Kursy i szkolenia:

Anna Marlęga

Anna Marlęga    Wykształcenie: Uniwersytet Gdański- logopedia, Podyplomowe Studia Neurologopedyczne, Podyplomowe Studia Emisji i Higieny Głosu.

Doświadczenie zawodowe: Logopeda w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, neurologopeda w Przedszkolu Specjalnym (obecne ZPE), neurologopedia na oddziale rehabilitacji Szpitala MSWiA, terapeuta głosowy w Poradni Laryngologiczno-Foniatrycznej. Współpraca z OSW. Terapeuta metody One Brain. Założycielka Stowarzyszenia Pomocy Osobom po Udarach i Urazach Mózgu „CON CRESCO”.

Kursy i szkolenia:

Kamila Julia Regin

Kamila Julia Regin    Wykształcenie:Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie – ukończone studia magisterskie na kierunku psychologia, specjalność Społeczna Psychologia Kliniczna oraz studiów magisterskich na Uniwersytecie Warmińsko – Mazurskim na kierunku Pedagogiki.
Obecnie studentka Interdyscyplinarnych Studiów Doktoranckich w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej rok IV.

Kursy i szkolenia:
higieniczny.pl Skyclinic przeszczep włosów Artas rehabilitacja http://www.optyka-victoria.pl https://www.skyclinic.de https://laflora.pl https://sklepvitalaire.pl cbd lovebrow.pl
Copyright© Szkoła Pleców 2016
Kopiowanie, rozpowszechnianie materiałów zamieszczonych na tej stronie przez osoby trzecie za pozwoleniem pisemnym
Haliny Protasiewicz